آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۱۱۹۸۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
مدیر تجاری بخش انرژی شرکت تویو ژاپن گفت: ما همه توان شرکت خود را در همکاری با پتروپارس برای افزایش تولید از میدان مهم سلمان به کار می گیریم.
مدیر تجاری بخش انرژی شرکت تویو ژاپن از به‎کارگیری همه توان شرکت برای افزایش تولید از میدان سلمان خبر داد.

به گزارش  مارین تایمز از  شرکت ملی نفت ایران، هیروشی ساتو؛ مدیر تجاری بخش انرژی شرکت تویو ژاپن در آیین امضا تفاهم نامه همکاری با شرکت ملی نفت ایران با هدف نوسازی تاسیسات و افزایش تولید از میدان گازی سلمان که صبح امروز (۲۶ تیرماه) برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از همکاری با شرکت نفت و شرکت پتروپارس گفت:‌ اولین فعالیت ما در ایران مربوط به دهه ۸۰ میلادی است که در آن زمان ما تجارب درخشانی نداشتیم،‌اما با همکاری هایی که با شرکت های بین‎المللی در کشور های مختلف از جمله ایران انجام دادیم،‌ حالا تجارب خوبی در اختیار داریم.

وی شرکت پتروپارس را یکی از شرکت های شناخته شده در ایران بر شمرد و گفت: ما همه توان شرکت خود را در همکاری با پتروپارس برای افزایش تولید از میدان مهم سلمان به کار می گیریم.

حمید اکبری، مدیرعامل شرکت پتروپارس نیز با اشاره به سابقه شرکت ژاپنی تویو اشاره کرد و گفت: همکاری های گذشته دو شرکت نتایج خوبی را برای شرکت ملی نفت ایران به همراه داشته است.

وی از سابقه خوب شرکت تویو در بخش بالادست و پایین دست یاد کرد و گفت:‌ شرکت پتروپارس و تویو هر دو در حوزه بالادست ایران فعالیت های درخشان با نتایج مثبت داشته اند.

اکبری این قرارداد را نتیجه همکاری های گذشته تویو و پتروپارس دانست و گفت: ‌پتروپارس و تویو در ساخت تأسیسات خشکی فازهای پارس جنوبی در گذشته همکاری داشته اند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: