آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۱۱۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
رئیس امور بین‌الملل شرکت ملی نفتکش ایران گفت: محموله‌های ارسالی این شرکت به اروپا روزانه در حال افزایش است.
رئیس امور بین‌الملل شرکت ملی نفتکش ایران گفت: محموله‌های صادراتی این شرکت به اروپا روز به روز در حال افزایش است.

به گزارش مارین تایمز، محمدرضا شمس دولت‌آبادی در حاشیه کنگره جهانی نفت در ترکیه به رویترز اظهار کرد: شرکت ملی نفتکش ایران در نظر دارد در راستای حمایت از افزایش محموله‎های صادارتی به اروپا ناوگان خود را ارتقاء دهد.

وی تاکید کرد: این شرکت قصد دارد در راستای نوسازی ناوگان، برخی تانکرهای قدیمی خود را با تانکرهای جدید جایگزین کند به صورتی که برخی از تانکرهای قدیمی را اوراق می‌کنیم، این در حالی است که ظرفیت خود را تغییر نخواهیم داد.

به گفته دولت‌آبادی، شرکت ملی نفتکش برنامه 5 ساله‎ای برای نوسازی ناوگان دارد که همچنان در تلاش برای نهایی کردن آن است.

رئیس امور بین‌الملل شرکت ملی نفتکش ایران با بیان اینکه ما در دوره تحریم‌ها در بازار آسیا فعال بودیم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه از سال گذشته بازگشت به بازار اروپا را آغاز کردیم.

دولت‎آبادی با بیان اینکه به دنبال تشکیل ناوگان LNG هستیم، افزود: شرکت ملی نفتکش ایران قصد دارد مالک تانکرهای مخصوص حمل گاز طبیعی مایع (LNG) شود که این تصمیم مسیر جدیدی را برای این شرکت باز می‎کند.

وی بیان کرد: ایران، بزرگترین ذخایر گازی جهان را داراست و برنامه‌هایی برای تولید گاز مایع (LNG) در آینده وجود دارد؛ به همین دلیل، ما در اندیشه نقش‎آفرینی برای ارسال این محموله‎ها هستیم و برای تحقق این آرمان برنامه‌های 3 تا 5 ساله داریم.

گفتنی است؛ بیست و دومین كنگره جهانی نفت یکشنبه شب در شهر استانبول تركیه آغاز به كار كرد. این کنگره جهانی كه در چهار موضوع اصلی اكتشاف و تولید نفت و گاز، پالایش، حمل و نقل و پتروشیمی، فرآوری، حمل و نقل و بازارهای گاز طبیعی و مدیریت پایدار در حال برگزاری است، ٢٢ تیرماه به كار خود پایان خواهد داد. شرکت ملی نفتکش ایران نیز برای نخستین بار در این کنگره حضور دارد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: