آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۱۱۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
بزرگترین گردهمایی و المپیك نفتی مدیران و صاحب‌نظران صنایع نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی در شهر استانبول تركیه آغاز به كار كرد.
مدير عامل شركت ملي نفتكش ايران در بيست و دومين كنگره جهاني نفت شركت كرد.


به گزارش خبرنگار مارين تايمز، سيروس كيان ارثي را در اين كنگره كه هم اكنون در شهر استانبول تركيه در حال برگزاري است، برخي از اعضاي هيات مديره و مديران اين شركت همراهي مي كنند.

بيست و دومين كنگره جهاني نفت كه از آن به عنوان بزرگترين گردهمايي و المپيك نفتي مديران و صاحب نظران صنايع نفت، گاز و پالايش و پتروشيمي جهان ياد مي شود ، از شب گذشته در شهر استانبول تركيه آغاز به كار كرد.

مراسم افتتاحيه اين كنگره  با سخنراني رييس كنگره جهاني نفت و وزير انرژي تركيه  در مركز همايش هاي استانبول و با حضوربیش از ۵۰ وزیر از کشورهای مختلف ، مدیران عامل شرکت های نفتی و بیش از ۵۰۰۰ نماینده از کشورهای مختلف برگزار شد. در اين مراسم جايزه Dewhurest Award به Rex W. Tillerson وزیر امور خارجه آمریکا و مدیر عامل سابق شرکت Exxon Mobile اهدا شد.

در طول ٥ روز برگزاري این کنگره، علاوه بر موضوعاتي مانند اكتشاف و توليد نفت و گاز ، بالايش ، حمل و نقل و بتروشيمي، فراوري ، حمل و نقل و بازارهاي گاز طبيعي و مديريت پايدار ؛ روند تاتیرگذاری تحولات ٬ تغییرات جهانی و افزایش جمعیت و افزایش نیازها در زمینه انرژی در جهان از جنبه اقتصادی و سیاسی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
ايران در كنگره بيست و دوم حضوري فعال دارد و  امير حسين زماني نيا معاون امور بين الملل وزير نفت نيز در اين كنگره سخنراني خواهد كرد.

حضور شركت ملي نفتكش ايران در نمايشگاه كنگره جهاني نفتشركت ملي نفتكش ايران به همراه شركت كشتيراني اطلس در نمايشگاه كنگره جهاني نفت كه در حاشيه اين كنگره برگزار شده است، حضور يافت. شركت ملي نفتكش ايران در مجموعه ايران كه متشكل از شركت ملي نفت ايران  و شركت ملي گاز ، در اين نمايشگاه حاضر شده است .
بازديد مدير عامل شركت ملي نفتكش از نمايشگاه كنگره جهاني نفت

سيروس كيان ارثي مدير عامل و عضو هيات مديره شركت ملي نفتكش ایران نيز به همراه تعدادي از اعضا هيات مديره و مديران اين شركت پيش از ظهر امروز ضمن حضور در غرفه اين شركت، از غرفه هاي شركت هاي حاضر در اين نمايشگاه ديدن كرد.

نمايشگاه بیست و دومین كنگره جهاني نفت از امروز دوشنبه كار خود را آغاز كرده است.در اين نمايشگاه بيش از١٠٠شركت فعال درحوزه نفت، گاز و پتروشيمي حضور دارند.شركت‎هاي توتال ،BP ، گازپروم ، آرامكو، تركيش پتروليوم، نفت كويت، و...حضور دارند.

كنگره بيست و دوم كه كار خود را با حضور بیش از ۵۰ وزیر کشورهای مختلف و ۵۰۰ مدیر عامل شرکت‎های مختلف نفتی و ۶۵۰ سخنران و بیش از ۵۰۰۰ نماینده از کشورهای مختلف آغاز كرده است ٢٢ تيرماه به كارخود پايان مي دهد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: