آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
کد خبر: ۱۰۹۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
در دیدار معاون وزیر نفت نروژ با مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران زمینه‎ همکاری‎های دو طرف مورد بحث و بررسی قرار گرفت،
معاون وزیر نفت نروژ در راس هیاتی بلندپایه متشکل از شرکت‎های مهم نفت و گاز و همچنین صنایع دریایی این کشور با مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار زمینه‎های همکاری فی‎مابین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


به گزارش خبرنگار مارین تایمز، در این دیدار که امروز چهارشنبه در محل شرکت ملی نفتکش ایران (NITC) انجام شد، یل بورگ‎فریبرگ به سابقه همکاری شرکت‎های نروژی با ایران در زمینه نفت و گاز و  صنایع دریایی اشاره کرد و گفت: آماده هستیم همکاری‎‎های خود را با ایران در زمینه صنایع نفت و گاز، تجهیزات و قطعات کشتی، رده‌بندی کشتی‎ها، صنایع دریایی و همچنین در حوزه کشتی‎های حمل LNG  گسترش دهیم.

وی با اشاره به تجربه شرکت‎های نروژی در صنایع نفت و گاز و فراساحل گفت: آماده هستیم تا امکانات و تجربیات خود را در این حوزه در اختیار شرکت‎های ایرانی قرار دهیم.

 مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران نیز در این دیدار ضمن اشاره به سابقه همکاری این شرکت با شرکت‎های نروژی افزود: آماده هستیم تا با شرکت‎های اروپایی که از توانایی مناسبی برخوردارند، همکاری کنیم.

مهندس سیروس کیان ارثی نیز با تاکید بر لزوم شناسایی زمینه‎های همکاری فنی بین شرکت ملی نفتکش ایران و شرکت‎های نروژی افزود: از توسعه همکاری‌ها با شرکت‎های نروژی در بخش‎های فنی، کشتیرانی، رده‎بندی و حمل LNG استقبال می‎کنیم. 
مطالب مرتبط
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: