کد خبر: ۱۰۴۵۸
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۸
طرح کمک‌های فنی و اعتباری ایدرو برای ایجاد و توسعه مجتمع‌های تولیدی صادرات‌گرا در سواحل جاسک – گواتر ادامه می‌یابد.
طرح کمک‌های فنی و اعتباری ایدرو برای ایجاد و توسعه مجتمع‌های تولیدی صادرات‌گرا در سواحل جاسک – گواتر در قالب طرح‌های مندرج در برنامه ششم توسعه ادامه می‌یابد.

مجری طرح ایجاد و توسعه مجتمع‌های تولیدی صادرات‌گرا در سواحل جاسک – گواتر در این خصوص گفت: بر این اساس معاونت برنامه‌ریزی راهبردی و نظارت وقت ریاست‌جمهوری طرحی را با عنوان ایجاد و توسعه مجتمع‌های تولید صادرات‌گرا در سواحل مکران برای وزارت صنعت، معدن و تجارت تعریف و این وزارتخانه نیز عملیات اجرایی طرح را به ‌ایدرو واگذار کرد.

محمدرضا حسینی افزود: ایدرو با مطالعه و بررسی و مشورت با دستگاه‌ها، انجمن‌ها و اتحادیه‌های مختلف دو پروژه ساخت شناور با تمرکز بر شناورهای شیلاتی و ایجاد و توسعه صنایع صادرات‌گرا با تمرکز بر صنایع تبدیلی میوه‌های گرمسیری را تعریف کرد.

مجری طرح ایجاد و توسعه مجتمع‌های تولیدی صادرات‌گرا در سواحل جاسک – گواتر درخصوص ساخت شناور تصریح کرد: با بررسی پرونده ۵۰ متقاضی، اکنون سه متقاضی ساخت شناور پشتیبان صیادی انتخاب شده‌اند.

وی افزود: درخصوص ایجاد و توسعه صنایع صادرات‌گرا، ۴۷ طرح به ارزش ۴۷۶۳ میلیارد ریال و سرمایه‌گذاری۳۱۲۰ میلیارد ریال در فرآیند بررسی و اقدام است.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: