دوشنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - March 25 2019
مناطق آزاد

بندر چابهار،نماد عزم ایران برای توسعه منطقه

همکاری‌ هندوستان با ایران برای ایجاد زیرساخت‌های بندری و راه‌آهن در چابهار جهت برقراری ارتباط با افغانستان منجر به امضای توافق‌نامه سه‌جانبه ایران، هندوستان و افغانستان شده که آینده‌ای روشن را پیش‌روی منطقه ترسیم کرده است

سیگنال‌های متضاد در بازار نفت

در شرایطی که بازار نفت به علت رشد مجدد دکل‌های حفاری آمریکا تحت فشار قرار دارد، انتشار خبری مانند تمایل قزاقستان به توافق کاهش تولید، موج منفی جدیدی به بازار می‌دهد.

«نوید» برای گردشگری

نوید برهان‌زهی، چند‌ماه است كه دست به‌كار شده و با نوشته‌هایش، مردم را به تماشای سیستان و بلوچستان ترغیب می‌كند
سایه روشن‌های صنعت نفت ایران
تحریم‌ها با تولید و صادرات طلای سیاه کشور چه کرد؟

سایه روشن‌های صنعت نفت ایران

سرعت رشد تولید و صادرات نفت ایران در دوران پسابرجام به قدری بالا بود که همه کارشناسان سازمان‎های بین‌المللی نفت را در بهت فرو برد.

دروازه‌بانی قاچاق در مناطق آزاد

براساس موافقت دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، گمرک ایران در مبادی ورودی مناطق آزاد کشور مستقر شود.

آخرین بازمانده

همه رفته‌اند سمت فایبرگلاس اما ما نرفتیم و نگذاشتیم این‌جا از این لنج‌ها بسازند. چون می‌خواستیم لنج‌سازی به شکل سنتی آن حفظ شود.
پیشرفت17 درصدی پل خلیج فارس در شش سال

پیشرفت17 درصدی پل خلیج فارس در شش سال

مدیر طرح پل بزرگ خلیج فارس با اشاره به اینکه ساخت پل خلیج فارس و بزرگراه به ترتیب 17 و 1.7 درصدپیشرفت فیزیکی دارد، کمبود منابع بخصوص مشخص نبودن منابع مالی و نبود تضمین فاینانس را از مشکلات طرح جامع ارتباطی خلیج فارس عنوان کرد.
مناطق آزادِ دربند

مناطق آزادِ دربند

زماني كه اين‌همه سازمان‌هاي زير‌مجموعه وزارت اقتصاد عملكرد موفقي نداشته‌ا‌ند، چه توجيهي دارد كه مناطق آزاد به زيرمجموعه اين وزار‌تخانه بپيوندد و تغييري در نوع عملكردش رخ دهد؟
وداع سواحل شمال با تابستان

وداع سواحل شمال با تابستان

از هفته قبل به تمام ستادهای شهرستان‌های استان مازندران آماده‌باش دادیم تا در صورت هر گونه مشکلی، پاسخگوی نیاز مسافران و گردشگران باشند.
پیشنهاد پوتین برای تشکیل منطقه آزاد تجاری با ایران

پیشنهاد پوتین برای تشکیل منطقه آزاد تجاری با ایران

رئیس‌جمهوری روسیه گفت: «ایجاد منطقه آزاد تجاری بین اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران می‌تواند عزمی جدی در انعقاد قراردادهای تجاری و سرمایه‌گذاری بین روسیه و ایران به‌وجود آورد.