آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
گردشگری و مناطق آزاد

برگزاری نمایشگاه دریایی این بار در منطقه آزاد انزلی

نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی، بنادر، دریانوردی، تجهیزات و صنایع وابسته ۱۰ تا ۱۳ مرداد ماه امسال در منطقه آزاد انزلی برگزار می‏‎شود.

6 طرحی که در سفر جهانگیری به کیش افتتاح می‎شود

معاون اول رییس جمهور در سفر به کیش از کشتی اقیانوس پیمای «سانی» و طرح در حال احداث «اسکله 35 هزار تنی» در بندر تجاری کیش بازدید خواهد کرد.
بهره‌برداری از شهرک

بهره‌برداری از شهرک "شیمی‌شهر" اروند؛ سال آینده

شهرک "شیمی‌شهر" به منظور تمرکز و استقرار واحدهای صنایع پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی، سال آینده در منطقه آزاد اروند به بهره‌برداری می‎رسد.
امیدواری به رونق گردشگری دریایی در خزر

امیدواری به رونق گردشگری دریایی در خزر

به گفته یک کارشناس بندری، کشورهای حاشیه خزر از جمله آذربایجان و قزاقستان فعالیت‌های خود را در زمینه گردشگری برای حضور در بازارهای رقابتی آغاز کرده‌اند.

60 سفیر گردشگری کشور در راه قشم

سفیران گردشگری کشورمان با دریافت اطلاعات بهتر از ظرفیت‌های گردشگری قشم می‌توانند توریست‌های داخلی و خارجی را برای سفر به این جزیره زیبا ترغیب کنند.
افزایش ظرفیت بانکرینگ قشم به 200 هزار تن تا پایان امسال

افزایش ظرفیت بانکرینگ قشم به 200 هزار تن تا پایان امسال

بر اساس برنامه‌ریزی‎های سازمان منطقه آزاد قشم ظرفیت بانکرینگ این منطقه تا پایان سال جاری به 200 هزار تن افزایش می‎یابد.

تفاهم‌نامه نفتی منطقه آزاد اروند و کانادا

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد اروند تفاهم‌نامه همکاری و انتقال فناوری فرآیند گوگردزدایی و جداسازی گازهای سرچاهی را با شرکت APTS کانادا امضا کردند.

چگونگی بهره‌برداری هدفمند از کشتی سانی

از همه سرمایه‌گذاران و فعالان بخش صنعت گردشگری درخواست شد به جای تبلیغ و حمایت از گردشگری و تورهای خارجی، از کشتی اقیانوس‌پیمای سانی حمایت کنند.

نظر جهانگیری درباره منطقه آزاد انزلی

معاون اول رییس جمهور با اظهار امیدواری نسبت به تکمیل زیر ساخت‎های در حال احداث در سطح استان گیلان در اوایل کار دولت دوازدهم افزود: امیدوارم بتوانیم برای توسعه استان گیلان با توجه به فرصتها و استعدادهای موجود گام بلندتری برداریم.
اجماع بخش دولتی و خصوصی برای توسعه گردشگری دریایی

اجماع بخش دولتی و خصوصی برای توسعه گردشگری دریایی

چهارمین نشست هم‌اندیشی بررسی موانع و مشکلات پیش‎روی توسعه گردشگری دریایی روز گذشته برگزار شد تا شاید گامی برای رونق این صنعت برداشته شود.

سرمایه‎گذاری کشتی‎ساز کره‎ای در منطقه‎آزاد انزلی

یک شرکت کشتی‎سازی کره جنوبی قصد دارد در منطقه آزاد انزلی کشتی‎سازی احداث کند.

ساخت تاکسی شناور در کشتی‎سازی تمجیدی

مارینای منطقه آزاد انزلی یک فرصت مناسب برای سرمایه گذاران در حوزه گردشگری دریایی است تا با بهره گیری از تسهیلات کم بهره صندوق توسعه صنایع دریایی بتوانند از ظرفیت تاکسی شناور و سایر شناورهای تفریحی استفاده لازم را داشته باشند